Калькулятор

«Експрес Кредит» пропонує Вам вибір привабливих програм автокредитування, про умови яких Ви можете дізнатись як в наших консультантів, так і на цьому сайті за допомогою зручного кредитного калькулятора.

Для того, щоб попередньо дізнатися розмір щомісячного платежу, суму комісії та інші умови кредитування, необхідно задати ключові параметри: марка та модель автомобіля, його вартість, аванс і термін кредитування (від 1 до 7 років). Окрім основних критеріїв розрахунку в калькуляторі можна врахувати також бажану схему погашення: ануїтет або стандартну.

Результати розрахунку Ви отримаєте у вигляді порівняльної таблиці. На першій сторінці буде показаний розрахунок платежів по трьох кредитних пропозиціях з найбільш вигідною для Вас ефективною процентною ставкою. Завдяки цьому Ви зможете легко вибрати найкращі умови.

УВАГА:

1. Всі розрахунки онлайн-калькулятора є попередніми та надаються виключно з метою ознайомлення з умовами кредитування, не є рекламою. Більш докладну інформацію про умови кредитування, розрахунок загальної вартості кредиту для споживача можна отримати при особистій зустрічі з кредитним спеціалістом Банку.

2. При розрахунку в онлайн-калькуляторі умов кредитування автомобілів з пробігом регіон та модель не мають значення.

Авто:
Регіон:
Марка:
Модель:
Вартість, грн.:
Тип програм:
Аванс:
Термін кредитування, міс.:
Схема погашення:
Примітка