Ви знаходитесь: Головна сторінка > Кредитні програми > Б/в автомобілі

Б/в автомобілі

В рамках програми «Експрес Кредит» ми раді запропонувати Вам просту і зручну схему покупки автомобілів з пробігом.

Спільно з Корпорацією «УкрАВТО» ми вже допомогли багатьом людям обрати свої автомобілі мрії. Кожен місяць ми допомагаємо ще кільком сотням людей підібрати і придбати свій наступний автомобіль. З вересня 2011 року «Експрес Кредит» представляє нову послугу з придбання в кредит автомобілів з пробігом.

Завдяки цій послузі, Ви легко зможете підібрати автомобіль відповідно з Вашими індивідуальними смаками та уподобаннями. Вам лише потрібно обрати автомобіль і наші фахівці на місці запропонують одну із програм кредитування від банків-партнерів, що відповідає Вашим запитам.

Для прийняття рішення на користь того чи іншого автомобіля, Ви можете пройти тест-драйв на будь-якій моделі. За бажанням, Ви можете замовити встановлення додаткового обладнання чи провести ремонт обраного Вами автомобіля скориставшись послугою «Ремонтуємо - Кредитуємо».

Відповідно до Ваших побажань Вам допоможуть оформити всі документи для обов'язкового і добровільного страхування в компанії «Експрес Страхування».

З програмою від «Експрес Кредит» Ви можете придбати автомобіль з пробігом на найвигідніших умовах.

Партнер  Аванс    Термін лізингу   Здорожчання в рік Щомісячна комісія Разова комісія
від 30% до 24 міс. від 10% відсутня від 1,5%
від 30% до 36 міс. від 10% відсутня  2,2%
від 20% до 36 міс. 0,24% відсутня 2600 грн. за оформлення договору лізинга 

 Скористатися спеціальними умовами кредитування для автомобілів з пробігом можливо в м. Київ, Авторинок «Центральний» (Столичне шосе, 104).

 

Новини

КІА, CHERY, CHEVROLET в кредит - за спеціальними умовами

При авансі від 50% та терміні кредитування 12 місяців річна фіксована ставка лише 0,001%!

Читати далі

Всі новини